تبلیغات

تصویر ثابت

منتقل شدیم : - اینفوگرافیک//+چرا کفش های پاشنه بلند نپوشیم؟؟؟
منتقل شدیم :
http://gomnam313.ir
گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


منتقل شدیم :
http://gomnam313.ir

مدیر وبلاگ : گمنام ... gomnam
نویسندگان
به نام خدا و سلام و خسته نباشید ...

حتما دوستانی که پیگیر وبلاگ حقیر هستند در جریانند که حقیر اصلا اهل کپی کردن مطلب از جای دیگر نیستم و ...(که ترجیح میدم بیشتر از این توضیح ندم) ، ولی از کنار اینگونه مطالب به راحتی نمیشود گذشت و هیچ وقت این دغدغه ول کن بچه های ارزشی نبوده و نیست لذا تصمیم گرفتم مطالب و ویدئویی در مورد کفشهای پاشنه بلند و اهداف تولید این طور کالاها رو براتون بذارم تا بلکه بدونیم از کجا و برای چی ساخته و وارد میشوند ...
امیدوارم از این بیشتر  شاهد این طور مسائل نباشیم ...
در ضمن اینفوگرافیک در ادامه مطلب و قسمت "رابطه کفش پاشنه بلند و افزایش سردرد و سایر بیماری ها" میباشد ...
اگر حرفی ، حدیثی ، نکته ای ، انتقادی و... بود در نظرات در خدمت هستم ...
التماس دعا ...
یا زهرا.س.


________________________________________
اول پیشنهاد میکنم این ویدئو از جناب رائفی پور عزیز ببینید بعد مطالب را مطالعه کنید :
برای دانلود این ویدئو اینجا کلیک کنید ...
[]

بلندی پاشنه کفش باعث قوس زیاد کمر شده و این قوس کمر به صورت جبرانی گردن را به جلو می کشد و رشته های عصبی کمر و گردن را تحت فشار قرار می گیرد.

  
________________________________________


چادر-حجاب-کفش پاشنه بلند-کفش-چادر-حجاب-کفشهای پاشنه بلند-کفش پاشنه بلند-مد-افه-چادر-حجاب-

به گزارش فرهنگ نیوز : در تاریخ کفش های پاشنه بلند در مظاهر اشراف گرایی و تجمل گرایی و نشان دادن جایگاه و طبقه اجتماعی سطوح عالی اجتماع بود که پای شاهان، خانواده های اشرافی، جنتلمن ها، سوارکاران ماهر و..بود با شیوع این روند افراد پایین دست اجتماع هم به پوشیدن این نوع از کفش ها گرایش پیدا کردند واشراف برای نشان دادن تفاوت خود با این طبقه، پاشنه های کفش خود را بلند تر می کردند.

بروز کفش های پاشنه بلند در قرن اخیر، و محبوبیت مد گرایی به عنوان طبقه  متمایز این صنعت، دیدگاهی تجاری در جوامع پیدا کرد و برای تبلیغ و برانگیختن احساسات و تجملات رشد گسترده ای یافت.

انسان ها بیشتر زمان خود را معمولا در حرکت کردن و جا به جا شدن می گذرانند که این امر یعنی ایستادن بر روی پاها که ستون های بدن انسان هستند.هنگام ایستادن بیشترین فشار بر قسمت پاشنه پا وارد می شود زیرا نیرویی که از طرف ارگان های بالای زانو به قسمت استخوان زانو وارد می شود، استخوان زانو این فشار را مستقیما به پاشنه پا منتقل می کنند در نتیجه پاشنه پا تحت تاثیر بیشترین فشار.

 

رابطه کفش پاشنه بلند و افزایش سردرد و سایر بیماری ها

اینفوگرافی :

برای دانلود اینفوگرافیک کلیک کنید ...

با توجه به اینکه این جلوه ها در زنان از جذابیت بالایی برخوردار است، اما هشدار های جدی پزشکان در بروز انواع بیماری ها نیز روز به روز بیشتر می شود، گروهی از پزشکان بر این باورند که افرادی که کفش پاشنه بلند می پوشند بیشتر دچار سردرد می شوند. شاید این ظاهر زنان را در نظر مردان ظاهری فریبنده تر نمایان سازد اما، بلندی پاشنه کفش باعث قوس زیاد کمر شده و این قوس کمر به صورت جبرانی گردن را به جلو می کشد و رشته های عصبی کمر و گردن را تحت فشار قرار می گیرد.

همچنین بروز سردردهایی است که منشاء گردنی دارند و خود فرد از آن آگاه نیست، از نوع  سر دردهایی هستند که منشاء آنها اختلالات گردنی یا گرفتگی های عضلات گردن است. و یا ممکن است درد در امتداد ستون فقرات گردنی کم یا زیاد شود و فرد را دچار سر درد کند و نیز استفاده مستمر زنان به لحاظ محیط های شغلی و ...در دراز مدت تاثیرات جبران نشدنی در بخش ستون فقرات آنها می گذارد.

 وضعیت بدنی پاشنه بلند مرکز جرم بدن را به جلو متمایل می‌کند و لگن و ستون مهره‌ها از هم راستا بودن خارج می کند.

- فشار شاید پاشنه بلند باعث بلندتر به نظر رسیدن پاها شود ولی بالا رفتن پاشنه باعث افزایش فشار روی پنجه پا خواهد شد.

- ساق عضله ساق پا متناسب با مقدار بالا رفتن پاشنه منقبض می‌شود و این امر در طولانی مدت سبب کوتاه و سفت شدن عضله خواهد شد.

- اعصاب مورتون پاشنه بلند و پنجه باریک می‌تواند سبب رشد غیرطبیعی عصبی (نوروما) در بین انگشت‌های سوم و چهارم شود که به نوبه خود باعث درد و بی‌حسی انگشتان خواهد شد.

- تاندون آشیل وقتی جلوی پا نسبت به پاشنه پایین می‌آید، تاندون آشیل کشیده به سمت بالا کشیده می‌شود. هرچقدر که طول این تاندون کوتاهتر شود، درد شدیدتر خواهد بود.

- بونیون کفش تنگ می‌تواند باعث رشد استخوانی در محل اتصال شست شود. این رشد باعث پیچ خوردن دردناک شست به سمت داخل خواهد شد.

- انگشتان چکشی پنجه تنگ باعث فشار انگشتان کوچک و تا شدن آنان از مفصل میانی می‌شود. بعد از مدتی عضلات انگشت‌های دوم، سوم و چهارم توان باز شدن را از دست می‌دهند و حتی در صورت نبودن یک کفش تنگ هم شکل خم شده خود را حفظ می‌کنند.

- زانو
وضعیت غیرطبیعی بدن به هنگام راه رفتن با کفش پاشنه بلند، فشار زیادی به قسمت داخلی زانو وارد می‌کند و به همین این ناحیه از بدن یکی از مراکز شایع Osteoarthritis در خانم‌ها است. تحقیقی نشان داده است که پوشیدن کفش پاشنه بلند، احتمال این ضایعه را تا ۲۶٪ افزایش می‌دهد.

- Pump Bump
بندهای سفت کفش‌های پاشنه بلند می‌توانند موجب ناراحتی پاشنه و در موارد حادتر موجب تغیییر شکل موسوم به هگلاند شوند.

- ضایعات قوزک پا
پاشنه بلند به تعادل زیان می‌رساند و احتمال زمین خوردن کسی که این کفش را پوشیده بسیار بیشتر می‌شود. این مساله خطر شکستگی یاترک خوردگی قوزک را به همراه دارد.

- درد مفاصل گودی پا
پاشنه بلند باعث بازتوزیع نامناسب وزن بدن می‌شود. پوشیدن طولانی مدت آن می‌تواند منجر به درد در ناحیه برجستگی کف پا شود.

تغییر نگرش به صنعت کفش پاشنه بلند

تشابه ساختار پاهای اسب و انسان، سرمایه گذاران این صنعت را به الگو برداری از این حیوان کرده اند، اما فارق از نیت فروش محصولات دنبال اهدافی در تغییر ساختار فرم و آناتومی انسان ها نیز هستند.

همانطور که می دانید و در کتب مقدس ما مسلمانان  نیز اشاره شده، سم اسب نمایان گر جن ها و شیاطین می باشد، از سم اسبان در خصایص تمدن های گذشته  و تجسم انگیزه های شهوهوانی استفاده میشده است، و تداعی کننده انگیزه های جنسی نیز می باشد.

با توجه به ظهور نمادهای ماسون ها و ترویج شیطان پرستی یکی از خواستهای آنان، ایجاد نزدیکی و شباهت شیطان من الجن به انسان است، از این رو سعی در تولید الگوسازی نمادهای شیطانی و به خدمت گرفتن در بعد انسانی آن می کنند.

کفش های پاشنه بلند در طی یک قرن اخیر شروع به گسترش اساسی کرده است اما نخبگان ماسونی برای اینکه بخواهند طرحی را پیاده سازند به صورت تدریجی آرام و آرام در طول زمان برنامه هایشان را پیش می برند تا به این نتیجه برسند بر همین اساس آنها در پروژه جهانی سازی قصد دارند که انسان امروزی را با الگوهای شیطانی و ماوراء طبیعه  خودشان که همان عالم شیطانی ماسونی است اتصال دهند و این ارتباط در قالب انسانیت حتی در بعد فیزیک امکان پذیر نیست و باید تغییر شکل صورت گیرد.

از این رو صنعت هالیوودیسم که ابزار قدرت صهیونیست و ماسون در ترویج اهداف آنان است، در سیاست و اهداف فیلم ها از اولویت بسزایی بر خوردار است.

کپی برداری آواتار از سایر محصولات چون رقصنده با گرگها و ماتریکس

 

بنابراین در این مسیر، تبدیل پای آدم به پای سمی شکل ابتدا کفشهایی تولید شد که پاشنه خیلی کوتاه داشت سپس این پاشنه در طول زمان بلند و بلندتر شد و آنها با استفاده از مد توانستند این کفش ها را بین مردم رواج دهند تا بتوانند کم کم نوع استخوان بندی آدم را از طریق عادت و تکرار به شکل پای شیطان نزدیک تر کنند.

کفش های پاشنه بلندی که هم اکنون در جهان و متاسفانه کشور خودمان در حال استفاده است، از همین نوع و یا بدون پاشنه می باشد. این تنها بخشی از اهداف صهیونیستی در جهان است، آنها با لعاب دادن و فریب عوام به اسم مد گرایی اهداف خودشان را دنبال می کنند.

 

کفش هایی که در آینده قرار است تولید شود

 

جایگاه مردم در هرم اهداف صهیونیست

امروزتیرهای دشمنان افکار و فرهنگ امتها را نشانه گرفته است و  برده داری فکرو فرهنگ در حال رسوخ به جوامع است. باید با  آگاهی هرچه بیشتر تسلیم خواسته هایی به اسم مد نشویم و با تلاش و افزایش سطح معلومات و آگاهی، همواره بکوشیم خودمان را از این تهاجمات برهانیم و سبب نجات سایر اقشار مردم شویم.



منابع : فرهنگ نیوز و افسران...
ضمن اینکه به این لینک ها هم سری بزنید :

چند توصیه مهم برای خرید کفش+عکس

چه کفشی بپوشیم؟
کفش های بدون پاشنه !!!
مدهای امروزی...




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 1398/03/19 03:36 ق.ظ

I was able to find good advice from your blog posts.
شنبه 1398/03/18 11:14 ق.ظ

It is the best time to make a few plans for the long run and it is time to be happy. I have read this put up and if I may I desire to counsel you few fascinating issues or advice. Perhaps you could write subsequent articles referring to this article. I want to read more issues about it!
سه شنبه 1397/06/20 07:25 ب.ظ
Wе'ге a bunch of volunteers and oрening a new scheme in оur community.
Youг site offered սs with helpful info to wortk on. Yoᥙ hɑᴠе ɗone a formidable activity аnd our entire group can bee thankful
to yоu.
جمعه 1397/03/25 03:57 ب.ظ
Thanks for a marvelous posting! І truly enjoyed reading іt, youu cօuld Ьe a grеat author.

I will make ⅽertain to bookmark ү᧐ur blog and
will ⅽome back downn thе road. I wawnt to encourage
continue yoսr great work, have a nice weekend!
چهارشنبه 1397/03/23 02:32 ق.ظ
Tһanks very nice blog!
شنبه 1397/02/22 07:55 ق.ظ
швидкий займ на карту
кредит онлайн на карту не выходя из дома
кредит онлайн с плохой
кредиты без отказов
оформить займ без отказа на карту
kf.com.ua
деньги на карту онлайн круглосуточно
شنبه 1397/02/1 06:25 ق.ظ
This iis really fascinating, You aare a verey professional blogger.
I've joind youur feed aand look forward to in the hnt for extra oof yourr
fantastic post. Also, I've sharrd ypur website in my social networks
شنبه 1396/07/1 12:47 ب.ظ
I feel that is among the such a lot significant information for me.
And i'm glad studying your article. But want to remark on some normal things, The site taste is ideal,
the articles is really excellent : D. Excellent job, cheers
سه شنبه 1396/05/10 09:46 ق.ظ
Your means of telling all in this article is truly fastidious, every one can effortlessly know
it, Thanks a lot.
یکشنبه 1396/05/1 10:49 ب.ظ
Good day I am so grateful I found your weblog, I really found you by mistake, while I was searching on Aol for something else, Anyways I am here now and
would just like to say kudos for a tremendous post and a
all round thrilling blog (I also love the theme/design),
I don’t have time to go through it all at
the minute but I have saved it and also added in your RSS feeds, so when I have time
I will be back to read much more, Please do
keep up the awesome jo.
شنبه 1396/04/24 04:15 ب.ظ
Howdy! I know this is somewhat off topic but I was wondering if
you knew where I could get a captcha plugin for my comment
form? I'm using the same blog platform as yours and I'm having
trouble finding one? Thanks a lot!
پنجشنبه 1396/01/31 10:27 ب.ظ
It's an awesome post for all the online people; they will take advantage from it I am sure.
سه شنبه 1396/01/22 01:54 ب.ظ
Today, I went to the beach with my kids. I found a sea shell and gave
it to my 4 year old daughter and said "You can hear the ocean if you put this to your ear." She put the shell
to her ear and screamed. There was a hermit crab
inside and it pinched her ear. She never wants to go back!
LoL I know this is completely off topic but I had to tell someone!
جمعه 1396/01/11 03:58 ق.ظ
I always spent my half an hour to read this weblog's posts daily
along with a cup of coffee.
شنبه 1395/06/20 09:09 ب.ظ
مشکل کمر درد هم میاره تازه :\
جمعه 1393/12/1 08:07 ب.ظ
سلام با اجازه عکسا گذاشتم تو پیج اینستاگرامم.
امیدوارم راضی باشید.
جمعه 1392/08/10 09:07 ب.ظ
سلام موفق باشید
واقعا عالی بود دوست عزیز،فقط منتشر كنید.
به امید لحظه سبز ظهور
با اجازتون در وبلاگم منتشر می كنم
گمنام ... gomnam

سلام و خسته نباشید ...
ممنون ...
انشاالله ...
خواهش میکنم ، بفرمایید ...
التماس دعا ...
یا زهرا.س.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر




پیوند روزانه
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

حرف دل

نامه رهبری به جوانان اروپا